» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

Ocenění žáci na konci školního roku starostou města Oder

23.6.2020 před ukončením celkem netradičního školního roku bylo našich nejlepších 5 žáků devátého ročníku oceněno za výrazné úspěchy ve vědomostních a sportovních soutěžích během jejich školní docházky. Ocenění žákům předal na MÚ v Odrách starosta města pan Ing. Libor Helis s místostarostkou Mgr. Libuší Královou. Oceněni byli žáci – Kateřina Bazalová, Kateřina Milníčková, Markéta Rachůnková, Matěj Žila a Michal Vrábel. Spolu s žáky byly za celoživotní práci oceněny také dvě učitelky Mgr. Naděžda Cvrková a Mgr. Olga Žabková, kterým moc děkujeme za jejich přístup k životu, práci, nadhled a stálý optimismus.