ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Ovoce do škol –výukový program zaměřený na zlepšení stravovacích návyků / 13.4./


Program proběhl v rámci projektu Ovoce do škol, do kterého je naše škola zapojena. Cílem tohoto projektu je zlepšování stravovacích návyků u dětí. Ve dvou výukových jednotkách pro mladší a starší žáky si děti zábavnou formou zopakovaly druhy ovoce a zeleniny, dozvěděly se spoustu informací a naučily se, čím jsou nám prospěšné jednotlivé druhy vitamínů obsažené v ovoci a zelenině. Za své vědomosti si odnesly odměnu v podobě ovoce a zeleniny, které dostávají ve škole pravidelně v rámci výše zmiňovaného projektu.

                                                                                                                                            


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: