ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Postup do celostátního kola soutěže mladých chemiků


V pátek dne 26. ledna 2018 jsme se zúčastnili dalšího kola chemické soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2018. O postup do celostátního kola bojovalo deset nejlepších soutěžících z minulého kola. Mezi nimi i my: Tom Lev, Jana Lelková a Míša Filipová. Tentokrát jsme nepsali testy ve třídách jako minule, ale soutěžili jsme v laboratoři. Na vypracování pokusů jsme měli 90 minut a potom jsme už jen čekali na vyhodnocení výsledků. Nervózní jsme byli nejen my, ale i náš doprovod paní učitelka Šandová.

Tom se umístil na krásném 8. místě a odnesl si naučnou knihu a sluchátka. Míša vyhrála hodinky za nádherné 3. místo a Jana skončila na úžasném 2. místě a dostala externí disk. Obě se v červnu podíváme do Pardubic, kde proběhne celostátní kolo.

Všichni bychom chtěli poděkovat paní učitelce Šandové za to, že se s námi připravovala.

                                                                                                                                             Míša Filipová a Jana Lelková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: