ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Úspěch v celostátním kole soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR – 4.místo Jana Lelková


V úterý 12. června 2018 se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice uskutečnil 6. ročník celostátního finále soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR. Oceněni významnými osobnostmi z oblasti chemie a politického života bylo všech 40 finalistů. Dostali se jako nejlepší do celostátního kola ze 14 000 zúčastněných mladých chemiků ČR ze základních škol.

Naši školu reprezentovaly Míša Filipová a Jana Lelková žákyně 9.B. Obě děvčata věnovala soutěži téměř celý rok. První část soutěže proběhla již na podzim. Postupně se holky probojovaly z 1. a 2. místa v krajském kole do celostátního finále. Konkurence zde byla velká a dle výsledkové listiny byly rozdíly v hodnocení velmi těsné. Nakonec se Míša Filipová po celodenním soutěžení v praktických a teoretických dovednostech v Pardubicích dostala na 30.místo. Jana Lelková získala stejný počet bodů jako soutěžící na třetím místě. Rozhodlo bodování v teoretické části. Tím se Jana posunula na krásné a nevděčné 4. místo ze 40 nejlepších chemiků v ČR. Děvčata si kromě hodnotných cen odnesla hlavně spoustu zážitků .Holkám děkuji za vzornou celoroční přípravu a reprezentaci školy. Rodičům děkuji za podporu a ochotu své děti na soutěži doprovázet.

                                                                                                                                             R.Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: