ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Celostátní kolo mladý chemik


V úterý 13. června 2017 se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice uskutečnil 5. ročník celostátního finále soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR. Absolutním vítězem a králem mladých chemiků pro rok 2017 se stal Vojtěch Kříž ze ZŠ a MŠ Písek u Jablunkova. Oceněni významnými osobnostmi z oblasti chemie a politického života byli všichni finalisté, protože se dostali jako nejlepší do celostátního kola ze 14 000 zúčastněných mladých chemiků. Všichni prokázali vysokou míru znalostí a dovedností, ale vítěz je jen jeden. Naši školu reprezentovaly Míša Horáčková ( 35.místo) a Leona Chrástecká (38.místo) . Děvčatům děkujeme za vzornou přípravu a reprezentaci školy.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: