Celostátní kolo mladý chemik

V úterý 13. června 2017 se v prostorách Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice uskutečnil 5. ročník celostátního finále soutěže Hledáme nejlepšího Mladého chemika ČR. Absolutním vítězem a králem mladých chemiků pro rok 2017 se stal Vojtěch Kříž ze ZŠ a MŠ Písek u Jablunkova. Oceněni významnými osobnostmi z oblasti chemie a politického života byli všichni finalisté, protože se dostali jako nejlepší do celostátního kola ze 14 000 zúčastněných mladých chemiků. Všichni prokázali vysokou míru znalostí a dovedností, ale vítěz je jen jeden. Naši školu reprezentovaly Míša Horáčková ( 35.místo) a Leona Chrástecká (38.místo) . Děvčatům děkujeme za vzornou přípravu a reprezentaci školy.