ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme

Postup do celostátního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR


Ve středu 21.4.2021 naši žáci plnili distančně už několikátý test z oblasti chemie. Tentokrát to bylo regionální kolo celostátní soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR . Letos se soutěžilo distančně ve všech kolech soutěže. Do regionálního kola se z krajského kola probojovalo nejlepších 28 žáků a v první desítce mezi nimi byli i naši tři žáci Hanka Hejnešová , Vítek Bordovský a Bořek Kopecký. Test plnili ve škole pod dozorem vyučujícího IT pana učitele Vlčka, kterému děkuji za spolupráci. Všichni tři naši žáci dosáhli velmi dobrého výsledku a obhájili první desítku. Vítek Bordovský se umístil na pěkném 9. místě, Bořek Kopecký na 8. místě a Hanka Hejnešová obhájila krásné 2. místo již z krajského kola a postupuje do celostátního finále, které se uskuteční 15.6.2021 pod záštitou Fakulty chemicko-technologické Univerzity Pardubice. V republikovém finále poměří své znalosti se 40 nejlepšími žáky, kteří se do něj probojovali z 880 žáků ze všech krajů České republiky.

Všem svým snaživým, zvídavým a vytrvalým žákům děkuji za vzornou reprezentaci školy ve znalostech z chemie, která je často považována za „neoblíbený“ předmět a Hance budeme držet palce v další přípravě a hlavně v samotném finálovém kole.

                                                                                                                                             R. Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: