ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Postup do celostátního kola soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR


V pátek dne 17. ledna 2020 jsme se zúčastnili dalšího kola chemické soutěže Hledáme nejlepšího mladého chemika ČR 2020. O postup do celostátního kola bojovalo deset nejlepších soutěžících z minulého kola, které proběhlo v prosinci. Mezi nimi naši žáci Katka Bazalová a Michal Vrábel. Toto kolo se odehrávalo v laboratořích. Michal se nakonec umístil na pěkném 6. místě a odnesl si sluchátka. Katka skončila na krásném prvním místě a získala kameru. Po sečtení bodů z praktické a teoretické části z minulého kola se Katka umístila nakonec na celkovém druhém, postupovém místě z 81 soutěžících a v červnu se podívá do Pardubic, kde proběhne celostátní kolo.

Ráda bych poděkovala všem žákům, kteří se na soutěž připravovali za vzornou reprezentaci školy a přípravu. Katce budeme držet palce v celostátním kole.

                                                                                                                                             R. Šandová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: