Mikuláš 2018 a rozsvěcení vánočního stromu

5.12. 2018 naši školu navštívil Mikuláš, andělé a čerti. Hned od rána chodili po škole a navštěvovali děti ve třídách. První byly na řadě děti I. stupně, které si pro čerty a anděly připravily se svými učitelkami písničky a básničky. Za své vystupování a chování byly odměněny sladkostmi. Dopoledne si stihla pekelná i nebeská stvoření také zatančit zumbu s malými andílky a čertíky v tělocvičně . Poté se početná skupina nadpozemských bytostí přesunula k žákům ve speciální a praktických třídách a do tříd II. stupně..Kolem poledne už Mikuláš se svými pomocníky rozdával při obědě perníky žákům celé školy .

Druhý den 6.12. Mikuláš se svou družinou ještě navštívil některá oddělní ve školce, kde dopoledne rozdal malým dětem dárečky. Mikuláše a jeho družinu ztělesnili tradičně vycházející žáci 9.A. Všem patří velké poděkování za plynulý a důstojný průběh mikulášského nadělování.