ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Mikuláš 2018 a rozsvěcení vánočního stromu


5.12. 2018 naši školu navštívil Mikuláš, andělé a čerti. Hned od rána chodili po škole a navštěvovali děti ve třídách. První byly na řadě děti I. stupně, které si pro čerty a anděly připravily se svými učitelkami písničky a básničky. Za své vystupování a chování byly odměněny sladkostmi. Dopoledne si stihla pekelná i nebeská stvoření také zatančit zumbu s malými andílky a čertíky v tělocvičně . Poté se početná skupina nadpozemských bytostí přesunula k žákům ve speciální a praktických třídách a do tříd II. stupně..Kolem poledne už Mikuláš se svými pomocníky rozdával při obědě perníky žákům celé školy .

Druhý den 6.12. Mikuláš se svou družinou ještě navštívil některá oddělní ve školce, kde dopoledne rozdal malým dětem dárečky. Mikuláše a jeho družinu ztělesnili tradičně vycházející žáci 9.A. Všem patří velké poděkování za plynulý a důstojný průběh mikulášského nadělování.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: