ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Letošní Mikuláš ve školce i ve škole


5.12. 2017 ráno zahájil Mikuláš své dva perné dny . Dopoledne i v odpoledních hodinách navštívil několik oddělení ve školce, kde rozdal malým dětem dárečky. A protože Mikuláš by to samozřejmě všechno nezvládl sám, pomohli mu již tradičně vycházející žáci. Tentokrát se nelehkého úkolu zhostili dobrovolníci z 9.A a 9.B. Druhý den 6.12. byl zase nevšední pro všechny děti naší školy. Ve škole se opět pohybovala velmi početná skupina Mikuláše, andělů a čertů. Chodila po škole a navštěvovala děti ve třídách. Nejdříve navštívila děti I. stupně, které si pro čerty a anděly připravily se svými učitelkami písničky a básničky. Poté se skupina nadpozemských bytostí přesunula k dětem ve speciální a praktických třídách a do tříd II. stupně, kde již nerozdávaly jen dobroty, ale většinou zašpinily žáky pekelným mourem. Pekelná i nebeská stvoření si také stačila zatančit zumbu s malými andílky a čertíky v tělocvičně a řádně si zaskotačit. Kolem poledne už Mikuláš se svými pomocníky rozdával při obědě dobroty žákům celé školy i ostatním strávníkům. Všem patří velké poděkování za důstojný průběh mikulášského nadělování.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: