Letošní McDonaldy = 2. místo v okrese kategorie B

Kategorie A (1. - 4. třída) postoupila ze základního kola do semifinále, kde se nám již nedařilo a nepostoupili jsme do finále. Školu reprezentovali: Tobias Axmann (1.B), Daniel Karika, Dominik Pavelec (2.A), Lukáš Maléř, Dominik Král (3.A), Ladislao Holiš, Dominik Jača (3.B) a Ondra Lukáš, Denis Florík, Matěj Dvorský ze 4.A.

V kategorii B (3. - 5. třída) jsme soutěží v základním kole a v semifinále propluli bez porážky až do finále, které se uskutečnilo ve středu 17.5. v Novém Jičíně. Tady jsme po bojovném výkonu obsadili výborné 2. místo mezi týmy celého okresu Nový Jičín. O tento úspěch se zasloužili - páťáci Bořek Kopecký, Adam Krayzel, Matěj Románek, Daniel Súdek, čtvrťáci Denis Florík, Jakub Gockert, Martin Horáček, Ondřej Lukáš a třeťáci Lukáš Maléř a Ladislao Holiš.

Všem klukům gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci školy.

Vlastimil Florík