ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Exkurze do firmy Mateiciuc


14.5 a 21.5.2018 navštívili žáci devátých ročníků firmu Mateiciuc. Exkurze se skládala ze dvou částí. V první hodině se žáci usadili do velké společenské místnosti, kde se dozvěděli informace a zajímavosti z historie a současnosti této firmy ( co firma vyrábí ,do kterých zemí výrobky vyváží, jaká je struktura firmy atd.). Žáci si mohli výrobky prohlédnout a oživili si základní znalosti z hodin chemie o materiálech PVC a PE, které firma zpracovává.

V druhé hodině strávené ve firmě si studenti prošli výrobní haly s různými vytlačovacími a vstřikovacími stroji. Zaujala je výroba profilů a hlavně granulát (polymer), ze kterého se výrobky vyrábí. Děkujeme panu řediteli Ing.L.Šandovi, že se nám po celou dobu věnoval, vše žákům trpělivě vysvětloval a odpovídal na jejich dotazy.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: