MAŠKARNÍ REJ

V pátek 19.2. 2016 se naše školní družina proměnila v maškarní diskotéku, kterou navštívili pralidé, piráti a pirátky, kovbojové, čarodějnice, princezny, vojáci a různé jiné bytosti. Všichni si společně nejen zatančili, ale i zasoutěžili.

Vybrat tu nejlepší masku a tanečníka nebo tanečnici byl velmi těžký úkol,ale nakonec se nám to povedlo a ti nejlepší získali dorty a dózy plné sladkostí.

Vyvrcholením celého odpoledne byla oblíbená tombola, kterou jsme mohly připravit díky příspěvkům rodičů a sponzorů.

Velké poděkování patří paní Kuchařové, která dětem upekla krásné dorty.

Fotografie z akce můžete vidět na internetových stránkách naší školní družiny.

vychovatelky ŠD