ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Lyžařský kurz pod Lysou horou


V rámci pravidelného střídání lyžařských kurzů dojížděcích (Tošovice) a pobytových, jsme letos vyrazili opět na pobytový lyžařský kurz v Malenovicích na úpatí Lysé hory.

Přestože nikde v okolí sníh neležel, přivítal nás pohled na vysněženou sjezdovku, na kterou jsme ihned po ubytování nedočkavě vyrazili. Celý týden jsme si užívali pohodové lyžování na svahu, který patřil jenom a jenom nám. Tady se všichni zdokonalovali v lyžařských dovednostech v rámci svých možností jak na lyžích, tak i na snowboardu. V průběhu týdne okolní krajina díky sněžení konečně získala zimní charakter. Tak má vypadat pravý lyžák! V rámci volného půldne jsme si ještě skočili po procházce zaplavat do hotelu Petr Bezruč a celý lyžák jsme v pátek zakončili tradičními závody. Není důležité, kdo vyhrál, ale to, že jsme si ten týden báječně užili a nikomu se nestal žádný úraz. Příští rok bude lyžák v Tošovicích, ale za dva roky se těšíme na další nezapomenutelný lyžařský týden pod Lysou horou.

Závěrem bychom rádi poděkovali za obětavou a nezištnou pomoc všem instruktorům lyžování a snowboardingu – Jarkovi Zhasilovi, Katce Bartoňové, Jiřce Máčkové a zdravotnici Ivetě Zástěrové a za finanční příspěvek na dopravu pak manželům Tomšů a Janošovým.

                                                                                                                                 Milana a Vlastimil Floríkovi


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: