ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme


Projektový den v 1.A – Loutkové divadlo


Když nemůžeme do divadla my, pozvali jsme si divadlo k nám do třídy. V úterý 9.2.2021 nám paní M. Zátopková přišla popovídat o tom, jak to funguje v loutkovém divadle v Odrách. Dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí – jaké jsou druhy loutek, co je to marioneta, kulisa, scénář, kdo všechno se podílí na vzniku loutkového představení, co dělá režisér, vodič, recitátor, zvukař a osvětlovač. Paní Mirka nám prozradila i některé triky ze zákulisí. Loutky jsme si mohli vyzkoušet vodit a zjistili jsme, že to není tak jednoduché, jak se zdá.

Vyrobili jsme si i vlastní loutky z papíru a na závěr jsme zhlédli záznam pohádky Příhody včelích medvídků.

Paní Zátopkové děkujeme za příjemně strávené pohádkové odpoledne a už se moc těšíme, až budeme moct oplatit loutkám jejich návštěvu u nich v divadle.

                                                                                                                                             L. Malá


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: