ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Na nejlepší sběrače lesních plodů čekal výlet do záchranné stanice v Bartošovicích


Stejně jako loni se děti z 1. stupně aktivně zapojily do sběru kaštanů, žaludů, bukvic a jiných lesních plodů. I přesto, že letos byla úroda lesních plodů o něco menší, zabralo nám přesné vážení na opravdové myslivecké váze, se kterou se jednotlivé třídy detailně seznámily, více než dvě hodiny. A k nemalému překvapení všech zúčastněných si při společném vyhodnocení vybojovali 1. místo žáci z 3. A, kteří nasbírali neuvěřitelných 287 kg. Celkem se nám podařilo poslat do lesa 521 kg lesních plodů. Odměnou pro třídy byly drobnosti - kalendáře, pohlednice, sladkosti atd.

Pro 10 nejlepších sběračů byl připraven výlet s komentovanou prohlídkou do Záchranné stanice v Bartošovicích. Výlet se uskutečnil 19. 11. 2015. Ráno už v šatně čekali tito nejlepší sběrači: František Šnajdr, Anita Firouzi, Martin Horáček, Matěj Dvorský, Lucie Dvorská, Ondra Lukáš, Matyáš Elkner, Aneta Kariková, Štěpánka Šindlerová a Matěj Románek. Děti si užily zajímavé dopoledne. Vítězům gratulujeme a všem dětem a jejich rodičům za sběr děkujeme. Poděkování patří také mamince paní Janě Firouzi, která nám pomohla děti do stanice dopravit.

                                                                                                                                             Dagmar ŠindlerováCopyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: