NEJEN VZDĚLÁNÍM ŽIV JE ČLOVĚK

Ve čtvrtek 19. ledna jsme si s dětmi, které rády „staví“ udělali výlet v rámci polytechnické podpory do nedalekého polského města Gliwice. Právě zde se konala velká LEGO výstava pro děti i dospělé. Zahrnovala hned tři části – výstavu samotnou, vzdělávací kino a pro děti snad nejatraktivnější FUN park, ve kterém na jejich šikovné ruce čekalo snad milion kostek různých tvarů, barev a velikostí-tam teprve začala ta správná zábava!

Touto cestou děkujeme také sponzorovi, který 104 dětem z 1. stupně spolufinancoval dopravu do Polska.

učitelky 1. stupně