Výlet „za odměnu“ do zábavního centra Krokodýlek v Olomouci

Třída 7.B si 20. května vyjela vlakem do Olomouce – vybrat si tzv. svou výhru – poukaz do zábavního centra Krokodýlek, který získala za 1. místo ve výtvarné soutěži pořádané MK Fruit Olomouc.

Centrum nás mile překvapilo a tři hodiny zábavy na atrakcích (trampolíny, lodičky, lana, fotbálek, skákací hrady,...) si všichni pořádně užili. Děkujeme Sportovnímu klubu při ZŠ Pohořská, který dětem uhradil jízdné vlakem.

Výlet byl nejen výbornou odměnou, ale zároveň i dobrou motivací dětí k zapojení se do dalších výtvarných soutěží.

Mgr. Lenka Pobočková