ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Malý Krokodýlek


Firma Mkfruit Šumperk vyhlásila stejně jako loni ve školním projektu „Ovoce a zelenina do škol“ oblíbenou výtvarnou soutěž – tentokrát na téma „Malý Krokodýlek“. Žáci v této soutěži měli výtvarně ztvárnit svůj nápad, a to v rozměru 2D i v rozměru 3D, jak v jejich očích vypadá syn pana a paní Krokodýlových – malý Krokodýlek, který má rád ovoce a zeleninu.

Na naší škole se na výbornou tohoto úkolu zhostily skupinky žáků 5.B a 7.B, které v rozměru 2D plasticky a velmi nápaditě vytvářely své obrazy z různorodých materiálů (vršky, krep) a třída 5.A, která pod vedením paní učitelky Žabkové vytvořila ilustrovanou knihu s textem- „Příběh o krokodýlkovi“. Všem žákům, kteří se zapojili do této soutěže, patří velká pochvala za snahu, nápad a vytrvalost, se kterou nad obrazy pracovali. Budeme se nyní těšit na vyhodnocení nejlepších prací, které se uskuteční koncem března.

                                                                                                                                             Mgr. Lenka Pobočková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: