Malý Krokodýlek

Firma Mkfruit Šumperk vyhlásila stejně jako loni ve školním projektu „Ovoce a zelenina do škol“ oblíbenou výtvarnou soutěž – tentokrát na téma „Malý Krokodýlek“. Žáci v této soutěži měli výtvarně ztvárnit svůj nápad, a to v rozměru 2D i v rozměru 3D, jak v jejich očích vypadá syn pana a paní Krokodýlových – malý Krokodýlek, který má rád ovoce a zeleninu.

Na naší škole se na výbornou tohoto úkolu zhostily skupinky žáků 5.B a 7.B, které v rozměru 2D plasticky a velmi nápaditě vytvářely své obrazy z různorodých materiálů (vršky, krep) a třída 5.A, která pod vedením paní učitelky Žabkové vytvořila ilustrovanou knihu s textem- „Příběh o krokodýlkovi“. Všem žákům, kteří se zapojili do této soutěže, patří velká pochvala za snahu, nápad a vytrvalost, se kterou nad obrazy pracovali. Budeme se nyní těšit na vyhodnocení nejlepších prací, které se uskuteční koncem března.

Mgr. Lenka Pobočková