Olympiáda v konverzaci v anglickém jazyce

Jako každý rok jsme i letos vyslali zástupce naší školy do okresního kola této olympiády. Stali se jimi vítězové školního kola, které obsahovalo stejné disciplíny : poslech s porozuměním, popis obrázku a řešení situace z každodenního života.

V kategorii I.A, která patří žákům 7. ročníků, nás reprezentoval Matěj Žila. Bojoval statečně s o rok staršími soupeři, protože je žákem teprve 6. třídy. Obsadil 19. místo a získal cenné zkušenosti, které mu příští rok pomohou získat lepší umístění.

V kategorii starších žáků zastupoval naši školu Štěpán Žůrek, který v silné konkurenci obsadil krásné 5. místo.

Oběma gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

I. Bláhová