ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Olympiáda v konverzaci v anglickém jazyce


Jako každý rok jsme i letos vyslali zástupce naší školy do okresního kola této olympiády. Stali se jimi vítězové školního kola, které obsahovalo stejné disciplíny : poslech s porozuměním, popis obrázku a řešení situace z každodenního života.

V kategorii I.A, která patří žákům 7. ročníků, nás reprezentoval Matěj Žila. Bojoval statečně s o rok staršími soupeři, protože je žákem teprve 6. třídy. Obsadil 19. místo a získal cenné zkušenosti, které mu příští rok pomohou získat lepší umístění.

V kategorii starších žáků zastupoval naši školu Štěpán Žůrek, který v silné konkurenci obsadil krásné 5. místo.

Oběma gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.

                                                                                                                                             I. Bláhová


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: