Slavnostní rozloučení s žáky devátého ročníku

28. června jsme se jako každoročně na konci školního roku rozloučili slavnostně s absolventy školy – deváťáky. Rozloučení proběhlo za přítomnosti všech pedagogů, rodičů, prarodičů, spolužáků , přátel školy a pozvání přijal jako každoročně i pan starosta Ing.Libor Helis. Na střední školy od nás odešel historicky nejmenší počet žáků, kteří se zapsali do našich pamětí především bezproblémovým chováním. Kromě rozdávání vysvědčení a udělení pochval jsme se dočkali také poděkování a vystoupení ze strany žáků.

Rodičům děkujeme za jejich přízeň po celou dobu školní docházky jejich dětí a žákům přejeme šťastný start do nové etapy jejich života.