Dokončení rekonstrukce WC

O prázdninách jsme na naší ZŠ Pohořská pokračovali v rekonstrukci toalet. Finance na opravu jsme získali v soutěži Domestos pro školy, kde jsme vyhráli hlavní cenu ve výši 200.000,- Kč, dalšími 100.000,- přispěly do soutěže firmy RAKO a RAVAK v podobě obkladů a zařizovacích předmětů. Další peníze jsme získali od zřizovatele – Města Odry, a z vlastních zdrojů. V této etapě jsme rekonstruovali 4 žákovské a 1 učitelskou toaletu. Opravy jsme zahájili začátkem června a ukončili v polovině července. Zlepšení prostředí je patrné na první pohled, rekonstrukce je zdařilá. Věříme, že to naši žáci ocení. Za zdařilou rekonstrukci chceme poděkovat firmě Ekoinvesta Hranice, která zvítězila ve výběrovém řízení. Dále chceme poděkovat za spolupráci firmám RAKO a RAVAK a zřizovateli za poskytnutí finančních prostředků a realizaci výběrového řízení a stavebního dozoru, jmenovitě paní Ambrožové a panu Czernému.