ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Dokončení rekonstrukce WC


O prázdninách jsme na naší ZŠ Pohořská pokračovali v rekonstrukci toalet. Finance na opravu jsme získali v soutěži Domestos pro školy, kde jsme vyhráli hlavní cenu ve výši 200.000,- Kč, dalšími 100.000,- přispěly do soutěže firmy RAKO a RAVAK v podobě obkladů a zařizovacích předmětů. Další peníze jsme získali od zřizovatele – Města Odry, a z vlastních zdrojů. V této etapě jsme rekonstruovali 4 žákovské a 1 učitelskou toaletu. Opravy jsme zahájili začátkem června a ukončili v polovině července. Zlepšení prostředí je patrné na první pohled, rekonstrukce je zdařilá. Věříme, že to naši žáci ocení. Za zdařilou rekonstrukci chceme poděkovat firmě Ekoinvesta Hranice, která zvítězila ve výběrovém řízení. Dále chceme poděkovat za spolupráci firmám RAKO a RAVAK a zřizovateli za poskytnutí finančních prostředků a realizaci výběrového řízení a stavebního dozoru, jmenovitě paní Ambrožové a panu Czernému.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: