ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2021/2022 » Kontakty na pedagogické pracovníky » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu » Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce_do_skol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme


Knižní pátrání


Naši prvňáčci se zúčastnili akce pořádané SVČ – Knižní pátrání. Všem se s pomocí svých rodičů podařilo splnit pohádkové úkoly a ve SVČ byly děti odměněny krásnou knížkou.

Někteří čtenáři se už pustili do čtení a pro ostatní malé školáky je nová knížka motivací k pilnému učení nových písmenek.

Děkujeme SVČ Odry a paní Vichrové za pěknou akci pro děti.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: