Pomoc v pravou chvíli

Ve čtvrtek 8.11. prokázali čtyři žáci naší školy velkou duchapřítomnost a notnou dávku rozvahy, když pomohli svému spolužákovi, který zničehonic zkolaboval na ulici. Poskytli mu nezbytnou první pomoc, zavolali záchrannou zdravotnickou službu a vyčkali jejího příjezdu.

Všem žákům Danielu Súdkovi, 7.B, Ondřeji Filipovi, Michaelu Žigovi a Lukáši Královi, 8.A patří velký dík a uznání za záchranu života svému kamarádovi.

Jejich čin ocenili nejen spolužáci, učitelé a ředitel školy, ale také starosta města, který zachráncům předal pamětní listy a medaile.