ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Krajské kolo OVOV v Havířově


30. května jsme jeli na krajské kolo Odznaku všestrannosti olympijských vítězů do Havířova, letos opět jako 2. družstvo okresního kola, které mělo právo postavit družstvo složené ze 4 děvčat a 4 chlapců. Navíc jsme s sebou měli jednoho úspěšného jednotlivce, Míšu Šandovou, která postoupila jako vítězka okresního kola jednotlivkyň ročníku 2003. Závodů družstev se zúčastnilo 16 škol Moravskoslezského kraje, dalších 30 škol vyslalo jednotlivce. Celkem se závodů zúčastnilo cca 250 závodníků. Naši závodníci podali velmi dobré výkony, vesměs na hranici svých osobních rekordů. Za družstvo bodovali 3 nejlepší po všech disciplínách a výkony našich závodníků stačily nakonec na 13. místo. Výsledky jednotlivých závodníků byly následující: Markéta Rachůnková 3354 b. (18. místo), Kája Malá 3396 b. (16. místo), Nina Hrnčířová 3069 b. (12. místo), Hanka Hejnešová 2177 b. (32. místo – Hanka absolvovala pouze 5 disciplín, běh na 1000m nedokončila), Ondra Filip 3913 b. (23. místo), Peťa Křenek 3765 b. (32. místo), Kuba Krayzel 4178 b. (15. místo) a Michal Žiga 3500 b. (37. místo). Míša Šandová nakonec své atletické kariéry opět nezklamala a dostala se v nejstarší kategorii ročníku 2003 na skvělé 3. místo, čímž jen potvrdila, že máme žáky, kteří jsou konkurenceschopní i v porovnání s žáky atletických škol. Úroveň soutěže se zvyšuje, oproti loňsku jsme se v soutěži družstev zlepšili skoro o 1000 bodů a stačilo to znovu jen na 13. místo. Je dobře, že to žáci i jejich učitelé začali myslet s přípravou vážně a ze soutěže se stává skutečně velmi prestižní událost. Udrželi jsme pozice v krajském měřítku a věřím, že příští rok budeme ještě lepší., Doufám, že si to všichni užili a budou mít motivaci zúčastnit se i v příštím roce. Všem chci za bojovnost a výbornou reprezentaci školy poděkovat.

                                                                                                                                             Jan Jursík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: