3. místo v Moravskoslezském kraji

Ve čtvrtek a pátek 25. a 26. května jsme se zúčastnili ve Frenštátě pod Radhoštěm krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v kategorii 1. (tj ročníky narození 2005 - 2007).

Soutěžili jsme v disciplínách pravidla silničního provozu, jízda po DDH, jízda zručnosti, první pomoc a mapa. Součet bodů ve všech disciplínách nás nakonec vynesl na vynikající 3. místo v celkovém pořadí, když před námi skončil favorit z Krnova a škola z Frýdku-Místku.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy Tobiáši Orságovi, Haně Hejnešové, Janu Grzegorzovi (5.A) a Kateřině Bazalové (6.A).

Mgr. Vlastimil Florík