ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

3. místo v Moravskoslezském kraji


Ve čtvrtek a pátek 25. a 26. května jsme se zúčastnili ve Frenštátě pod Radhoštěm krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v kategorii 1. (tj ročníky narození 2005 - 2007).

Soutěžili jsme v disciplínách pravidla silničního provozu, jízda po DDH, jízda zručnosti, první pomoc a mapa. Součet bodů ve všech disciplínách nás nakonec vynesl na vynikající 3. místo v celkovém pořadí, když před námi skončil favorit z Krnova a škola z Frýdku-Místku.

Gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy Tobiáši Orságovi, Haně Hejnešové, Janu Grzegorzovi (5.A) a Kateřině Bazalové (6.A).

                                                                                                                                             Mgr. Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: