ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Návštěva Katovny v Odrách


Jako malou odměnu za pěkné výtvarné ztvárnění skřítků Prutníčků a loupežníka Šimáka (podle přečtené pověsti), jsem se rozhodla vzít žáky 5.A, 5.B a 6.B do oderské Katovny, kde si mohli skřítky Prutníčky prohlédnout tzv. naživo a srovnat je se svými výtvarnými díly. Vyslechli si rovnou také pověst i pravdivý příběh o loupežníku Šimákovi, četníku Bruderovi a prohlédli si mučírnu, kde je nejvíce zaujal skřipec a samozřejmě i pobyt v kládě sklidil úspěch. Děkujeme paní Horáčkové a panu Wiltschovi za poutavý výklad a věříme, že se zase někdy uvidíme.

                                                                                                                                             Mgr. Lenka Pobočková


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: