Kamarádský víceboj

Dne 2.5.2019 uspořádal žákovský parlament Kamarádský víceboj . Zúčastnilo se ho celkem sedm dvojic. Jen tak si zasoutěžila i naše bývalá žačka Míša Šandová a paní asistentka Malcherová. Soutěžilo se v sedmi netradičních disciplínách jako např. brána, siamská dvojčata, country dvojka, suchozemští tuleni, jen dvě nohy a další. Cílem bylo, aby se kamarádi domluvili na taktice boje a spolupracovali. Bez vzájemné pomoci a komunikace to prostě nefungovalo. Po dvouhodinovém příjemném odpoledni se na 1. místě umístila dvojice z 8.A Pavel Vidlák a Radim Němec, 2. místo vybojovaly sedmačky – Haňa Hejnešová a Emča Kopová a na 3. místě se nám usadily dvě dvojice – Tobi Axmann a Mirek Murín (3.B) a Danek Král a Vojta Susík (3.A). Za odvahu a nasazení si pochvalu zaslouží úplně všichni. Odpoledne jsme si všichni užili. Počasí jsme vychytali také báječně. Děkujeme paní asistentce Malcherové a Hani Hejnešové za fotografování, paní učitelce Šandové za organizaci a Honzovi Grzegorzovi za zapisování.

školní parlament