ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Kamarádský víceboj


Dne 2.5.2019 uspořádal žákovský parlament Kamarádský víceboj . Zúčastnilo se ho celkem sedm dvojic. Jen tak si zasoutěžila i naše bývalá žačka Míša Šandová a paní asistentka Malcherová. Soutěžilo se v sedmi netradičních disciplínách jako např. brána, siamská dvojčata, country dvojka, suchozemští tuleni, jen dvě nohy a další. Cílem bylo, aby se kamarádi domluvili na taktice boje a spolupracovali. Bez vzájemné pomoci a komunikace to prostě nefungovalo. Po dvouhodinovém příjemném odpoledni se na 1. místě umístila dvojice z 8.A Pavel Vidlák a Radim Němec, 2. místo vybojovaly sedmačky – Haňa Hejnešová a Emča Kopová a na 3. místě se nám usadily dvě dvojice – Tobi Axmann a Mirek Murín (3.B) a Danek Král a Vojta Susík (3.A). Za odvahu a nasazení si pochvalu zaslouží úplně všichni. Odpoledne jsme si všichni užili. Počasí jsme vychytali také báječně. Děkujeme paní asistentce Malcherové a Hani Hejnešové za fotografování, paní učitelce Šandové za organizaci a Honzovi Grzegorzovi za zapisování.

                                                                                                                                             školní parlament


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: