Přijďte k nám dnes na večeři

Ve čtvrtek 9. dubna uspořádala školní jídelna ve spolupráci s firmou Limonie netradiční akci „Přijďte k nám dnes na večeři“ s podtitulem jak se najíst zdravě a zároveň i chutně. Krásně vyzdobená a připravená školní jídelna přivítala po 17. hodině zájemce o tuto ojedinělou akci, kterých bylo cca 150. Menu sestávalo ze tří chodů, které servírovali pozvaní kuchaři společně s našimi paními kuchařkami. Mezi jednotlivými chody potěšily uši přítomných žákyně Základní umělecké školy v Odrách pěveckým a houslovým vystoupením. V průběhu příjemného podvečera pak mohli přítomní diskutovat s pány kuchaři trendy ve zdravé výživě. Celá akce byla určitou ukázkou současné filozofie ve stravování ve školních jídelnách. Za podařenou akci děkujeme vedoucí školní jídelny, paní Schwarzové a kolektivu školní kuchyně, dámy všechno zvládly s bravurou a grácií.