Helloweenský den s tanečním odpolednem aneb v kostýmech do školy

V pátek 3. 11. 2017 proběhl v naší škole zajímavý den na téma Helloween. Žáci od 5. do 9. třídy se převlékli do nejrůznějších kostýmů. Dopoledne sice probíhala běžná výuka, ale velkou výhodu měli žáci, kteří dorazili v převleku, nemohli totiž být zkoušeni z žádného předmětu, který ten den měli. Mezi žáky se objevily nejrůznější kostýmy a nás těší, že jsme možná založili novou školní tradici. Odpoledne si žáci mohli přijít zahrát nejrůznější hry a společně si zatancovat. Celý den se vydařil a těšíme se na další akci.

Školní parlament