ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Helloweenský den s tanečním odpolednem aneb v kostýmech do školy


V pátek 3. 11. 2017 proběhl v naší škole zajímavý den na téma Helloween. Žáci od 5. do 9. třídy se převlékli do nejrůznějších kostýmů. Dopoledne sice probíhala běžná výuka, ale velkou výhodu měli žáci, kteří dorazili v převleku, nemohli totiž být zkoušeni z žádného předmětu, který ten den měli. Mezi žáky se objevily nejrůznější kostýmy a nás těší, že jsme možná založili novou školní tradici. Odpoledne si žáci mohli přijít zahrát nejrůznější hry a společně si zatancovat. Celý den se vydařil a těšíme se na další akci.

                                                                                                                                             Školní parlament


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: