ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Letošní halová kopaná


I v letošním roce jsme se zúčastnili turnajů v halové kopané. V semifinále, které proběhlo v Odrách jsme nepřipustili žádné překvapení a postoupili jsme do finále, ve kterém kluci bojovali spíš sami se sebou než se soupeři a nakonec obsadili celkové 6. místo v okrese. Školu reprezentovali: Petr Křenek, Filip Kucharz, Jiří Král, Jakub Krayzel (7.A), Matěj Románek (6.A), Adam Krayzel, Bořek Kopecký, Daniel Súdek (6.B) a Ondřej Lukáš (5.A) Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Mgr. Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: