Florbalové dopoledne na ZŠ Pohořská

V sobotu 26.listopadu se uskutečnilo v tělocvičně naší školy zábavné dopoledne s florbalem. Na programu byly florbalové zápasy a dovednostní soutěže. Na akci dorazilo 16 dětí, které si užily florbalu doslova dosytosti. Výsledky nejsou tak důležité jako to, že v dnešní době, kdy se in sedět doma a nic nedělat, se najdou hráči, kteří se raději 3 hodiny honí po tělocvičně. Za to se jim dostalo samozřejmě sladké odměny. Při akci bylo využito florbalové vybavení, které bylo pořízeno z grantu města Odry.

Všem účastníkům děkují organizátoři, Marcel Vlček a Vlastimil Florík.