ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Florbalové dopoledne na ZŠ Pohořská


V sobotu 26.listopadu se uskutečnilo v tělocvičně naší školy zábavné dopoledne s florbalem. Na programu byly florbalové zápasy a dovednostní soutěže. Na akci dorazilo 16 dětí, které si užily florbalu doslova dosytosti. Výsledky nejsou tak důležité jako to, že v dnešní době, kdy se in sedět doma a nic nedělat, se najdou hráči, kteří se raději 3 hodiny honí po tělocvičně. Za to se jim dostalo samozřejmě sladké odměny. Při akci bylo využito florbalové vybavení, které bylo pořízeno z grantu města Odry.

                                                                                                                                             Všem účastníkům děkují organizátoři, Marcel Vlček a Vlastimil Florík.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: