ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Turnaj ve florbalu


Ve středu 19. 9. 2018 se v naší škole uskutečnil turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 12 žáků, kteří tvořili čtyřčlenné týmy. Poté změřili své síly tak, že si zahrál každý s každým. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Na 1. místě se umístil tým Baníkovců složený z těchto žáků – Sára Strepmková (9. A), Nina Hrnčířová (7. A), Lukáš Koňařík (9. A) a Sabina Malinková (9. A). 2. místo obsadil tým s názvem Osmáci ve složení – Pavel Vidlák (8. A), Dominik Ostaš (8. A), Adam Pastorek (8. A), Michal Vrábel (8. A). A na krásném 3. místě zazářil tým Mixáků tvořený Petrou Bazalovou (6. A), Láďa Holiš (5. A), Markéta Rachůnková (8. A) a Aneta Kariková (6. A). Turnaj probíhal za velké podpory místních roztleskávaček (Katka Bazalová, Honza Grzegorz, p. uč. Valentovičová) a skvělého fotografa (Michal Dobeš), všichni bojovali s velkým zaujetím. Díky patří i panu učiteli Vlčkovi, který se stal hlavním rozhodčím. Těšíme se na další školní rok.

                                                                                                                                             Školní parlament


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: