Turnaj ve florbalu

Ve středu 19. 9. 2018 se v naší škole uskutečnil turnaj ve florbalu. Turnaje se zúčastnilo 12 žáků, kteří tvořili čtyřčlenné týmy. Poté změřili své síly tak, že si zahrál každý s každým. Výsledky byly zaznamenány v přehledných tabulkách a poté řádně vyhodnoceny. Na 1. místě se umístil tým Baníkovců složený z těchto žáků – Sára Strepmková (9. A), Nina Hrnčířová (7. A), Lukáš Koňařík (9. A) a Sabina Malinková (9. A). 2. místo obsadil tým s názvem Osmáci ve složení – Pavel Vidlák (8. A), Dominik Ostaš (8. A), Adam Pastorek (8. A), Michal Vrábel (8. A). A na krásném 3. místě zazářil tým Mixáků tvořený Petrou Bazalovou (6. A), Láďa Holiš (5. A), Markéta Rachůnková (8. A) a Aneta Kariková (6. A). Turnaj probíhal za velké podpory místních roztleskávaček (Katka Bazalová, Honza Grzegorz, p. uč. Valentovičová) a skvělého fotografa (Michal Dobeš), všichni bojovali s velkým zaujetím. Díky patří i panu učiteli Vlčkovi, který se stal hlavním rozhodčím. Těšíme se na další školní rok.

Školní parlament