ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Mladší žákyně - mistryně Moravskoslezského kraje ve florbalu!!!


Dne 1.2.2017 odehrála naše mladší děvčata 2. stupně krajské finále ve florbalu, které se hrálo v Opavě. Finále se zúčastnilo 5 vítězů okresních kol, mimo okres Bruntál.

První zápas jsme hráli s Frýdkem-Místkem a jejich početnou výpravu udrželi na uzdě se skóre 3:0. Následovalo napínavé utkání s ostravskou základní školou, která vsadila vše na obranu a rychlé protiútoky. Jejich hradbu těl jsme neprostřelili, ale ani neinkasovali a stav zůstal 0:0. Třetí zápas s Karvinou děvčata zvládla bez větších problémů se skóre 4:1.

Náš poslední zápas se ZŠ Opava, Otická byl vrcholem turnaje a hrálo se s neskutečným nasazením obou týmů, které se dobře znají z ligy ČFBU. Díky remíze s Ostravou, by nás k titulu posunula jedině výhra v tomto utkání. A to se po heroickém výkonu opravdu povedlo s nejtěsnějším skóre 1:0. Vyřadili jsme tak dvojnásobné mistryně republiky a ještě k tomu na jejich domácí půdě!!!

Naši školu reprezentovala tato děvčata: Viktorie Janošová, Kristýna Kuchařová, Michaela Šandová, Nikola Šenková, Eliška Šírová, Adéla Lánská, Sabina Malinková a Sára Strempková.

Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy, města i okresu a přeji mnoho zdaru v kvalifikaci na republikové finále, které se hraje ve čtvrtek 23.2.2017 a místo bude ještě upřesněno. Dále děkuji paní asistentce Zuzaně Petříkové za pomoc s dramatickým odvozem, za focení a celkovou podporu. Děkuji organizátorům turnaje v čele s Přemkem Novákem, výborným rozhodčím, všem florbalovým sponzorům a především všem našim oderským trenérům za vedení dětí a pochopitelně kolegům a rodičům za podporu sportu.

                                                                                                                                             Marcel Vlček


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: