ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Mladší žákyně mistryně okresu ve florbalu


Dne 11.1.2017 odehrála naše mladší děvčata 2. stupně okresní finále ve florbalu. Do soutěže se celkem zapojilo 13 družstev. Ve finále mělo startovat 6 družstev, ale před turnajem se dvě družstva omluvila pro nemoc. V 1. kole děvčata hrála v Oderské městské hale a vyhrála všechny 4 zápasy.

Suverénní bylo i okresní finále: s pořadatelem ZŠ Štramberk 4:1, s největším konkurentem ZŠ EZ Kopřivnice 5:2 a ZŠ Komenského Odry 4:1.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: 8.A – Viktorie Janošová, Kristýna Kuchařová, Michaela Mašková, Michaela Šandová, 8.B – Nikola Šenková, 7.A – Sabina Malinková, Sára Strempková a z 5.A brankářka – Adéla Lánská.

Všem děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy i města a přeji mnoho zdaru v krajském finále ve středu 1.2.2017, které se hraje v Opavě s loňským vítězem republiky!

                                                                                                                                             Marcel Vlček


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: