Žákyně 1. stupně - opět vítězky krajského finále ve florbalu!!!

Dne 19.12.2017 odehrály naše nejmladší florbalistky v Ostravě-Dubině krajské finále za účasti 5 týmů z Moravskoslezského kraje. První zápas jsme hráli s Frýdlantem nad Ostravicí 2:0, kde byla nerozehranost a plno neproměněných šancí. Následovaly zápasy se Stonavou 6:1, s Porubskou školou 3:0 a nakonec pohodové utkání se ZŠ Melč 7:0.

Tato vítězství určila florbalové mistryně Moravskoslezského kraje v Poháru základních škol. Děvčata si tak zajistila postup do Národního finále TOP8 Východ, které se odehraje na jaře v Olomouci za účasti 8 finalistů z celé Moravy, Vysočiny, Pardubicka a Hradce Králové.

Naši školu reprezentovala tato děvčata: 5.A - Petra Bazalová, Sára Murinová, Michaela Šubrtová, Anna Švánová, Tereza Kubínková, Petra Orságová, 4.A - Rozálie Janošová, Hedvika Králová, Barbora Valasová, 4.B - Adéla Hrnčířová, Anita Firouzi.

Děvčatům děkuji za vzornou reprezentaci školy i města a přeji mnoho zdaru v národním finále!

O turnaji více na: www.ceskyflorbal.cz/zakladniskoly

Marcel Vlček