ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Republikové finále OVOV v Brně i s naší účastí


Od čtvrtku 8. září do soboty 10. září se konalo v Brně republikové finále soutěže Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Jedná se o silově-atletický desetiboj. Naše škola měla poprvé v historii soutěže své zastoupení i v tomto závěrečném klání nejlepších. Reprezentovala nás Míša Šandová, která v krajském kole obsadila 2. místo, což jí zajistilo postup do finále. Vlastní závody probíhaly v pátek a v sobotu, kdy všichni závodníci absolvovali maraton 10 disciplín. Míša bojovala statečně a kromě skoků přes švihadlo si ve všech disciplínách zlepšovala osobní rekordy. Ve své kategorii obsadila krásné 27. místo ze 77 účastnic ziskem 6633 bodů, když bojovala i proti atletkám – profesionálkám. Míša se na závodech setkala se spoustou současných i bývalých olympijských vítězů, takže si závody užila nejen na dráze, ale i mimo ni. Za vzornou reprezentaci si zaslouží velkou pochvalu a poděkování.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: