DÝŇOVÉ ODPOLEDNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ

Ve čtvrtek 22. 10. 2015 uspořádaly vychovatelky ŠD pro rodiče a děti akci „Dýňové odpoledne“.

Od 15.00 hodin se začala plnit chodba ŠD maminkami i tatínky vybavenými dýněmi různých tvarů a velikostí, aby společně se svými dětmi vytvořili originální dekoraci. Dlabání a vyřezávání si mohli všichni zpříjemnit malým pohoštěním, které uvítaly hlavně děti.

Výtvory z dýní byly úžasné, o čemž se můžete přesvědčit na internetových stránkách naší školní družiny.

Děkujeme rodičům, že si udělali čas a přišli za námi do družiny strávit hezké odpoledne.

vychovatelky ŠD