ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Druhé a čtvrté místo v krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů


Ve dnech 30. a 31. května jsme se zúčastnili krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Podařilo se nám navázat na loňský ročník a v 1. kategorii jsme obhájili 2. místo za suverénním týmem z Krnova, ve 2. kategorii, kde opět vyhráli Krnováci, jsme se posunuli o stupínek výš, na místo 4..

Všechny naše závodníky je třeba pochválit za maximální snahu, všichni z družstva 1. kategorie se umístili v 1. polovině pořadí. Za své umění si pak odnesli hodnotné ceny na rozdíl od jiných soutěží.

Za vzornou reprezentaci školy děkuji Veronice Žwakové, Rozálii Janošové, Haně Hejnešové, Kateřině Bazalové, Lukáši Pastorkovi,Denisi Floríkovi, Janu Grzegorzovi a Tobiáši Orságovi.

                                                                                                                                             Mgr. Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: