Druhé a čtvrté místo v krajském kole Dopravní soutěže mladých cyklistů

Ve dnech 30. a 31. května jsme se zúčastnili krajského kola Dopravní soutěže mladých cyklistů ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Podařilo se nám navázat na loňský ročník a v 1. kategorii jsme obhájili 2. místo za suverénním týmem z Krnova, ve 2. kategorii, kde opět vyhráli Krnováci, jsme se posunuli o stupínek výš, na místo 4..

Všechny naše závodníky je třeba pochválit za maximální snahu, všichni z družstva 1. kategorie se umístili v 1. polovině pořadí. Za své umění si pak odnesli hodnotné ceny na rozdíl od jiných soutěží.

Za vzornou reprezentaci školy děkuji Veronice Žwakové, Rozálii Janošové, Haně Hejnešové, Kateřině Bazalové, Lukáši Pastorkovi,Denisi Floríkovi, Janu Grzegorzovi a Tobiáši Orságovi.

Mgr. Vlastimil Florík