Úspěšná Dopravní soutěž mladých cyklistů

I v letošním roce jsme se zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů. V okrskovém kole tým kategorie I. (Katka Bazalová, Hana Hejnešová, Honza Grzegorz, Matěj Románek, Tobiáš Orság) zvítězil a postoupil do kola okresního, které se mu taktéž podařilo vyhrát a získal právo účasti na krajském kole, které se uskuteční ve Frenštátě pod Radhoštěm. Družstvo kategorie II. ( Míša Filipová, Jana Lelková, Matěj Chlevišťan a Tomáš Lev) skončilo v okrskovém kole na pěkném druhém místě, bohužel nepostupovém. Pro děti bylo největší odměnou obrovská pochvala od přítomných dopravních policistů za jízdu v provozu, což je vlastně základem věškeré dopravní výuky na naší škole.

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

Vlastimil Florík