ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Úspěšná Dopravní soutěž mladých cyklistů


I v letošním roce jsme se zúčastnili Dopravní soutěže mladých cyklistů. V okrskovém kole tým kategorie I. (Katka Bazalová, Hana Hejnešová, Honza Grzegorz, Matěj Románek, Tobiáš Orság) zvítězil a postoupil do kola okresního, které se mu taktéž podařilo vyhrát a získal právo účasti na krajském kole, které se uskuteční ve Frenštátě pod Radhoštěm. Družstvo kategorie II. ( Míša Filipová, Jana Lelková, Matěj Chlevišťan a Tomáš Lev) skončilo v okrskovém kole na pěkném druhém místě, bohužel nepostupovém. Pro děti bylo největší odměnou obrovská pochvala od přítomných dopravních policistů za jízdu v provozu, což je vlastně základem věškeré dopravní výuky na naší škole.

Všem reprezentantům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci.

                                                                                                                                             Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: