ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

SOUTĚŽNÍ ODPOLEDNE VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ


Již tradičně proběhlo, u příležitosti Dne matek, Dne rodiny, Dne dětí a Dne otců, ve středu 22.5.2019 sportovní odpoledne pro rodiče s dětmi.

Družstva složená z dvojic – rodič a dítě – mezi sebou soupeřila v různých sportovních disciplínách.

Přesto, že jsme vyhlásili první a druhé místo, vítězem se stali všichni, kteří si udělali čas a přišli mezi se pobavit. Odměnou nebyly jen medaile, dorty a dětské šampaňské, ale i občerstvení na závěr akce.

Děkujeme zúčastněným a těšíme se na příští rok.

                                                                                                                                             vychovatelky ŠD


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: