ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

MOŽNÁ PŘIJDE I ČERT


Už pravidelně pořádáme na začátku prosince, pro děti z 1. a 2. tříd, nocování ve školní družině. Po štafetových soutěžích a večeři jsme se vydali na stezku odvahy, na které nás čekalo překvapení – Mikuláš s čertem. Ten některým dětem vyčistil uši, aby dobře slyšely, s některými si zatančil, ale hlavně všem rozdal nadílku. Pak následovala pohádka a ta pravá stezka odvahy setmělou školou. Po nezbytné hygieně si už všichni zalezli do spacáků a za chvíli spali jako andílci. Velké poděkování patří manželům Rychlíkovským za pomoc s organizací akce!

                                                                                                                                             vychovatelky školní družiny


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: