MOŽNÁ PŘIJDE I ČERT

Už pravidelně pořádáme na začátku prosince, pro děti z 1. a 2. tříd, nocování ve školní družině. Po štafetových soutěžích a večeři jsme se vydali na stezku odvahy, na které nás čekalo překvapení – Mikuláš s čertem. Ten některým dětem vyčistil uši, aby dobře slyšely, s některými si zatančil, ale hlavně všem rozdal nadílku. Pak následovala pohádka a ta pravá stezka odvahy setmělou školou. Po nezbytné hygieně si už všichni zalezli do spacáků a za chvíli spali jako andílci. Velké poděkování patří manželům Rychlíkovským za pomoc s organizací akce!

vychovatelky školní družiny