škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Maškarní ples

28.2.2020 jsme v rámci projektu (Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme ) uspořádali v prostorách školní družiny maškarní ples. Akce byla připravena za pomoci vychovatelek školní družiny, vyučujících na I. stupni a rodičů.

Na přípravě kostýmů dětem, pomoci při výzdobě, přípravě občerstvení, zajištění dětské tomboly pro každé dítě a zajištění programu se podíleli téměř všichni rodiče. Část věcí byla pořízena na jejich náklady (občerstvení, tombola). Tímto rodičům děkujeme za vzornou spolupráci a významnou pomoc při zapojení se do akce.

48 dětí se pohybovalo ve třech odděleních školní družiny. Jedno oddělení sloužilo jako prostor pro tanec, soutěže a zábavu. Druhé oddělení pro občerstvení a komunikaci s rodiči. Poslední oddělení bylo určeno pro odpočinek a převléknutí se do masek a zpět.

Děti si odpoledne užily. Společně si zatancovaly, zasoutěžily, získaly drobnosti z tomboly, užily si program od jednoho z rodičů, ochutnaly dobroty připravené rodiči a kamarády a některé získaly diplomy za nejlepší tanečníky či masky.

Velké poděkování patří všem zúčastněným.