ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Kontakty na pedagogické pracovníky v průběhu mimořádných opatření » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně Facebook ZŠ Pohořská

Maškarní ples


28.2.2020 jsme v rámci projektu (Vzájemně se podpoříme, rozvoj školství umožníme ) uspořádali v prostorách školní družiny maškarní ples. Akce byla připravena za pomoci vychovatelek školní družiny, vyučujících na I. stupni a rodičů.

Na přípravě kostýmů dětem, pomoci při výzdobě, přípravě občerstvení, zajištění dětské tomboly pro každé dítě a zajištění programu se podíleli téměř všichni rodiče. Část věcí byla pořízena na jejich náklady (občerstvení, tombola). Tímto rodičům děkujeme za vzornou spolupráci a významnou pomoc při zapojení se do akce.

48 dětí se pohybovalo ve třech odděleních školní družiny. Jedno oddělení sloužilo jako prostor pro tanec, soutěže a zábavu. Druhé oddělení pro občerstvení a komunikaci s rodiči. Poslední oddělení bylo určeno pro odpočinek a převléknutí se do masek a zpět.

Děti si odpoledne užily. Společně si zatancovaly, zasoutěžily, získaly drobnosti z tomboly, užily si program od jednoho z rodičů, ochutnaly dobroty připravené rodiči a kamarády a některé získaly diplomy za nejlepší tanečníky či masky.

Velké poděkování patří všem zúčastněným.


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: