škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika Pojďme na inkluzi společně

Výlet do science centra Svět techniky v Dolních Vítkovicích (DOV)

7.11.2019 jsme se žáky celého II. stupně jeli na celodenní výlet do oblíbeného science centra Velký svět techniky v Dolních Vítkovicích (DOV). Vstupy byly dětem uhrazeny z peněz, které poskytla Outlet Arena Moravia. Díky tomu mohli expozice navštívit úplně všichni žáci bez rozdílů. Tři autobusy byly částečně dotovány z financí získaných za sběr starého papíru a ze sponzorského daru.

Interaktivní science centrum v supermoderní budově Velkého světa techniky s 3D kinem se žákům moc líbilo. Se svými třídními učiteli si prohlédli stálé expozice, užili si spoustu zábavy a poučení.