Úspěchy v dopravní soutěži

I letos úspěšně reprezentujeme školu v dopravní soutěži mladých cyklistů. Po vítězstvích v okrskovém a okresním kole postoupily obě naše družstva do kola krajského, které se uskuteční ve Frenštátě pod Radhoštěm.

Našim cílem je minimálně obhájit loňské 3. místo v kategorii 1. a v kategorii 2. premiérově prorazit na stupně vítězů. Držme našim reprezentantům Aničce Švánové, Mišce Šubrtové, Tobíkovi Orságovi, Honzovi Grzegorzovi (1.), Míše Filipové, Janě Lelkové, Tomáši Levovi a Honzovi Bláhovi (2.) palce!!!

Mgr. Vlastimil Florík