ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2020/2021 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Obhajoba vítězství v okresním kole dopravní soutěže


V letošním školním roce navazujeme na minulý a úspěšně proplouváme soutěžními koly DSMC. V obou vypsaných kategoriích jsme zvítězili, jak v okrskovém, tak v okresním kole, a těšíme se na krajské finále, které se uskuteční na konci května ve Frenštátě pod Radhoštěm. Děkuji za úspěšnou reprezentaci Veronice Žwakové (5.B), Rozálii Janošové, Lukáši Pastorkovi (5.A) a Denisi Floríkovi (6.A) v I. kategorii. Ve II. kategorii nás reprezentují Tobiáš Orság (7.B), Jan Grzegorz, Hana Hejnešová (7.A), Kateřina Bazalová (8.A).

                                                                                                                                             Mgr. Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: