Obhajoba vítězství v okresním kole dopravní soutěže

V letošním školním roce navazujeme na minulý a úspěšně proplouváme soutěžními koly DSMC. V obou vypsaných kategoriích jsme zvítězili, jak v okrskovém, tak v okresním kole, a těšíme se na krajské finále, které se uskuteční na konci května ve Frenštátě pod Radhoštěm. Děkuji za úspěšnou reprezentaci Veronice Žwakové (5.B), Rozálii Janošové, Lukáši Pastorkovi (5.A) a Denisi Floríkovi (6.A) v I. kategorii. Ve II. kategorii nás reprezentují Tobiáš Orság (7.B), Jan Grzegorz, Hana Hejnešová (7.A), Kateřina Bazalová (8.A).

Mgr. Vlastimil Florík