Dopravní soutěž mladých cyklistů 2016

I v letošním roce jsme se zúčastnili oblíbené dopravky, v níž jsme se loni dostali až do republikového kola.

Loňští účastníci, letos poprvé v kategorii II., nezúročili nabyté zkušenosti a byli vyřazeni už v okrskovém kole, v němž obsadili 2. místo. Družstvo tvořili: Eliška Šírová, Míša Filipová, Tomáš Lev (7.B) a Honza Zátopek (9.A).

Kategorie I. nám udělala větší radost postupem do okresního kola, kde obsadila také 2. místo. Jejich výkony byly určitě příslibem do budoucích let, kde se pokusíme navrátit na loňské pozice. V této kategorii školu reprezentovali Hanka Hejnešová (4.A), Honza Bláha , Kačka Bazalová (5.A) a Radim Němec (5.B). Spolu s nimi se v rolích náhradníků poctivě připravovali, byť do soutěží nezasáhli, čtvrťáci Daniela Juřicová a Matěj Románek.

Všem dětem děkuji za 100% přístup k reprezentaci školy.

Vlastimil Florík