ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2019/2020 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Dopravní soutěž mladých cyklistů 2016


I v letošním roce jsme se zúčastnili oblíbené dopravky, v níž jsme se loni dostali až do republikového kola.

Loňští účastníci, letos poprvé v kategorii II., nezúročili nabyté zkušenosti a byli vyřazeni už v okrskovém kole, v němž obsadili 2. místo. Družstvo tvořili: Eliška Šírová, Míša Filipová, Tomáš Lev (7.B) a Honza Zátopek (9.A).

Kategorie I. nám udělala větší radost postupem do okresního kola, kde obsadila také 2. místo. Jejich výkony byly určitě příslibem do budoucích let, kde se pokusíme navrátit na loňské pozice. V této kategorii školu reprezentovali Hanka Hejnešová (4.A), Honza Bláha , Kačka Bazalová (5.A) a Radim Němec (5.B). Spolu s nimi se v rolích náhradníků poctivě připravovali, byť do soutěží nezasáhli, čtvrťáci Daniela Juřicová a Matěj Románek.

Všem dětem děkuji za 100% přístup k reprezentaci školy.

                                                                                                                                             Vlastimil Florík


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: