Návštěva 8. B v Domově důchodců

V úterý 7. 3. jsme s jedenácti žáky třídy 8. B navštívili Domov důchodců v Odrách. Byli jsme velmi mile přivítání personálem a uživateli domova. Čekalo na nás i malé občerstvení.

Po našem krátkém hudebním vystoupení jsme se dozvěděli pár informací o historii domova a pustili jsme se do besedy. Naším cílem bylo získat nějaká životní moudra. Uživatelé ochotně odpovídali na otázky - jaké bylo vaše nejtěžší životní rozhodnutí, vaše životní motto atd. Žáci dostali od uživatelů pár velmi užitečných rad.

Nakonec jsme se seznámili s robotickým tuleněm, který je v domově velmi oblíbeným společníkem. Bylo to velmi milé a zastavení a těšíme se na další návštěvu.

Zuzana Dvořáčková, školní psycholog