ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Návštěva 8. B v Domově důchodců


V úterý 7. 3. jsme s jedenácti žáky třídy 8. B navštívili Domov důchodců v Odrách. Byli jsme velmi mile přivítání personálem a uživateli domova. Čekalo na nás i malé občerstvení.

Po našem krátkém hudebním vystoupení jsme se dozvěděli pár informací o historii domova a pustili jsme se do besedy. Naším cílem bylo získat nějaká životní moudra. Uživatelé ochotně odpovídali na otázky - jaké bylo vaše nejtěžší životní rozhodnutí, vaše životní motto atd. Žáci dostali od uživatelů pár velmi užitečných rad.

Nakonec jsme se seznámili s robotickým tuleněm, který je v domově velmi oblíbeným společníkem. Bylo to velmi milé a zastavení a těšíme se na další návštěvu.

                                                                                                                                             Zuzana Dvořáčková, školní psycholog


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: