Slavnostní rozloučení s žáky devátých ročníků

29. června jsme se jako každoročně na konci školního roku rozloučili slavnostně s absolventy školy – deváťáky.

Vlastní rozloučení proběhlo za přítomnosti všech pedagogů, rodičů, prarodičů, spolužáků , přátel školy a pozvání přijal i pan starosta Ing.Libor Helis. Rozloučili jsme se s 39 výbornými žáky, kteří se zapsali do historie školy a našich vzpomínek mnoha úspěchy v různých oblastech a také bezproblémovým chováním. Kromě rozdávání vysvědčení a udělení mnoha pochval a ocenění jsme se dočkali také poděkování a kulturního vystoupení ze strany žáků.

Rodičům děkujeme za jejich přízeň po celou dobu školní docházky jejich dětí a žákům přejeme šťastný start do nové etapy jejich života.

R. Šandová