ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Světový den srdce


V pátek 29. září 2017 jsme si společně připomněli Světový den srdce, který byl vyhlášen Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a účastní se jej více než 100 zemí celého světa. Hlavním tématem je prevence před kardiovaskulárními chorobami a s tím související zdravý životní styl (zdravá strava a přiměřená fyzická aktivita). Přičemž kardiovaskulární onemocnění jsou příčinou téměř poloviny úmrtí v Evropě.

Svou podporu lidem, kteří trpí jakoukoliv formou srdečního onemocnění, jsme vyjádřili tím, že jsme si oblékli červená trička a z vlastních těl vytvořili obrovské srdce. Dílo se díky dětem a učitelům školy podařilo.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se další školní akci.

                                                                                                                                             Váš školní parlament


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: