ZŠ Odry, Pohořská 8
» Virtuální prohlídka » Schránka důvěry » Aktuality » Kontakty » Školní jídelna » E-žákovská » Školní poradenství » O nás » Akce školy » Fotografie školy » Zápis 2018/2019 » Třídní schůzky » Školní parlament » Školní družina » Projekt EU » Místní akční plán rozvoje vzdělání ORP Odry » Podpora rozvoje praktické výchovy žáků se speciálními vzdělávacími potřebami » Šablony EU » Pedagogický sbor » Stránky tříd » Dokumenty » Návrhy a výhledy rozpočtu
     logo školy

     znak Oder

     NEKUŘÁCKÝ WEB
   Tento web je nekuřácký!

     logo Projekt Zelená škola

škola plná zdraví ovoce do škol.jpg certifikát EUpenizeskolam.cz atletika

Ve škole se včelkou Májou


Dne 2.2.2017 k nám zavítali předškoláci na své první minivyučování. Včelky z osmých tříd prováděly děti po škole, kde si budoucí školáci vyzkoušeli své dovednosti na interaktivní tabuli, počítačích a společně s dětmi 1. stupně počítali, hádali, zpívali, stříhali, lepili, sportovali v tělocvičně a prohlédli si aktivně většinu prostor naší školy.

Prožili jsme společně milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo, protože nám se tady líbí moc :-).

                                                                                                                                             Učitelky 1. stupně


Copyright © Základní škola Odry, Pohořská 8, příspěvková organizace & DS13 except lightbox scripts.    Počítadlo přístupů: