Ve škole se včelkou Májou

Dne 2.2.2017 k nám zavítali předškoláci na své první minivyučování. Včelky z osmých tříd prováděly děti po škole, kde si budoucí školáci vyzkoušeli své dovednosti na interaktivní tabuli, počítačích a společně s dětmi 1. stupně počítali, hádali, zpívali, stříhali, lepili, sportovali v tělocvičně a prohlédli si aktivně většinu prostor naší školy.

Prožili jsme společně milé dopoledne a podle usměvavých tváří doufáme, že se i předškolákům ve škole líbilo, protože nám se tady líbí moc :-).

Učitelky 1. stupně